ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

вівторок, 17 січня 2012 р.

§ TURTLE NEWS: [ENERGY] На Львівщині зведуть шість міні-гідроелектростанцій


eutg.net
фото: eutg.net
Найімовірніше, зацікавляться басейном річок Стрий та Опір

Незабаром в області з'явиться щонайменше шість малих ГЕС. Їхня потужність – від 50 до 3000 КВ. Як розповів «Газеті» Андрій Завербний, начальник Львівського обласного виробничого управління водного господарства, остаточної кількості майбутніх міні-ГЕС сказати зараз ніхто не може, відомо тільки те, що потенційних місць нараховують 34.

– Кількість новозбудованих ГЕС залежатиме від обласної програми малої енергетики. Над нею нині працюють в облдержадміністрації. Пропозиції, як краще їх зробити, ми вже подали. Йдеться про басейн річок Стрий та Опір як суббасейн Дністра. Західний Буг найменш привабливий, тому що в нього незначна швидкість течії, хоча ним теж цікавляться, – розповів Андрій Завербний.

Згідно з документом, який «Газеті» надало обласне управління водного господарства, серед погоджених об'єктів малої гідроенергетики – Яворівська МГЕС (с. Явори Турківського району), МГЕС на р. Стрий (смт Верхнє Синьовидне Сколівського р-ну), МГЕС на р. Опір (смт Верхнє Синьовидне), МГЕС на р. Бистриця (с. Новошичі Дрогобицького р-ну), МГЕС на р. Стрий (с. Нижнє Синьовидне Сколівського р-ну і с. Нижня Стинава Стрийського р-ну).

http://www.gazeta.lviv.ua/news/2012/01/17/1144

Немає коментарів:

Опублікувати коментар