ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

середа, 7 жовтня 2015 р.

Міні-ГЕС с. Лопухів (Закарпаття) вимоги громади.

6-го жовтня о 8 годині ранку в центрі села Лопухів (Тячівський район Закарпатської області) відбулися загальні збори мешканців села, на яких громадяни обговорили проблему будівництва на околиці населеного пункту на річці Брустурянці міні-ГЕС. Оскільки вищезгадана гірська річка утворює долину, в якій розташоване все селище, то від її стану залежить якість життя усіх селян. До того ж, технічні будівлі та конструкції ГЕС мають розташовуватися в безпосередній близькості від приватних будинків лопухівчан.
З огляду на ці факти представники громади села Лопухів склали офіційний список вимог до підприємства «Комерцконсалт», яке займається будівництвом ГЕС, та довели його до відома представників цієї організації. Серед вимог зазначено, зокрема, будівництво 10-ти км асфальтної дороги та надання щомісячно 300 кВт електроенергії на кожного споживача в межах села безкоштовно.
У разі невиконання їх вимог мешканці села прийняли рішення заблокувати будівництво міні-ГЕС, яке багато селян вважають незаконним, вже в найближчий четвер 8-го жовтня.
 morgunova.no@yandex.ua

Немає коментарів:

Опублікувати коментар