ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

понеділок, 11 вересня 2017 р.

На Закарпатті проведуть громадські слухання щодо зведення міні-ГЕС

Голова Закарпатської ОДА підписав розпорядження «Про проведення громадських слухань», яким зобов’язав голову Тячівської райдержадміністрації забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації для будівництва каскаду міні-ГЕС на р.Тересва за межами сіл Калини, Ганичі та Бедевля.

Розпорядження стало відповіддю на чисельні звернення мешканців с. Ганичі, котрі виступають категорично проти будівництва міні-ГЕС, однак не можуть висловити свою думку на громадських слуханнях через блокування з боку керівництва села.

Як сказано в документі, у разі непроведення належних громадських слухань, передбачених законодавством, відповідні розпорядження голови Тячівської РДА про розроблення детального плану території для будівництва малих гідроелектростанцій за межами населених пунктів Тячівського району будуть скасовані.

Таким чином, у резонансному питанні про будівництво каскаду міні-ГЕС на р. Тересва буде поставлено крапку, – повідомляють в Закарпатській ОДА.
http://zik.ua/news/2017/09/11/strongna_zakarpatti_provedut_gromadski_sluhannya_shchodo_zvedennya_miniges_1165233

Немає коментарів:

Опублікувати коментар