ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

неділя, 29 квітня 2012 р.

У Держуправлінні охорони природи Львівщини без пієтету ставляться до міні-ГЕС

У Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Львівській області обговорили проблемні питання будівництва малих ГЕС на гірських ріках Карпат у Львівській області.
Про це IA ZIK повідомила прес-служба управління.
Питання будівництва малих гідроелектростанцій на гірських річках Львівської області викликає значне занепокоєння Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, – йдеться у офіційному релізі.
27 квітня 2012 року в Держуправлінні під головуванням начальника М.Хом’яка відбулося засідання круглого столу з обговорення питання екологічної доцільності будівництва малих ГЕС.
Хом’як ознайомив присутніх із ситуацією, яка склалася в Україні та на Львівщині зокрема з будівництвом малих ГЕС.
«Проекти будівництва міні-ГЕС перебувають у гострому протиріччі з Карпатською конвенцією «Про охорону і сталий розвиток Карпат», а також із Законами України «Про природно-заповідний фонд», «Про тваринний світ», «Про Червону книгу України», – відзначив він.
Природоохоронець проінформував учасників заходу про екологічну та економічну недоцільність та необґрунтованість будівництва малих гідроелектростанцій на гірських річках Львівської області. Наголосив, що будівництво малих ГЕС завдасть непоправної шкоди довкіллю.
Начальник Держуправління звернув увагу присутніх і на те, що у грудні 2011 року Держуправління відхилило від погодження проект відведення земельної ділянки для реконструкції малої гідроелектростанції на території Бистрицької сільської ради Дрогобицького району.
Після обговорення найактуальніших проблемних питань з будівництва малих ГЕС на території Львівської області учасники круглого столу прийняли відповідну резолюцію, яка буде скерована до комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України, громад у Карпатському регіоні Львівської області, профільних Міністерств, відомств, органів виконавчої влади.
http://zik.ua/ua/news/2012/04/28/346422

Немає коментарів:

Опублікувати коментар