ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

пʼятниця, 4 травня 2012 р.

Парламентський комітет проведе "круглий стіл" з питань будівництва малих ГЕС в Карпатах


21 травня 2012 року відбудеться "круглий стіл" з питань будівництва малих ГЕС у гірській місцевості. Як повідомляє Інформаційне управління Верховної Ради України, рішення про його проведення ухвалив Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Парламентський комітет проведе "круглий стіл" з питань будівництва малих ГЕС в Карпатах
На засіданні Комітету наголошувалося, що сьогодні будівництво малих ГЕС стимулюється шляхом встановлення "зеленого" тарифу відповідно до Закону "Про електроенергетику" та через цільову надбавку до тарифу на електричну енергію відповідно до Податкового кодексу України.
Спроби подальшого стимулювання будівництва малих ГЕС без належного обґрунтування, зауважили народні депутати, викликає соціальну напругу, зумовлену нехтуванням можливим негативним впливом будівництва на навколишнє природне середовище і ландшафти, зайнятістю населення у сфері "зеленого" туризму.
Ці та інші питання планується обговорити під час заходу, до участі у якому запрошені керівники органів виконавчої влади, науковці та представники громадськості.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 24 квітня громадськими активістами було подано позов до Закарпатського окружного адміністративного суду на рішення Закарпатської обласної ради щодо будівництва гідроелектростанцій на річках області.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар