ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

субота, 15 червня 2013 р.

Мешканці Богдана виступили проти будівництва ГЕС

Сьогодні 13 червня 2013р. відбулися громадські слухання в с.Богдан що на Рахівщині з приводу бути малим ГЕСам в с.Богдані чи ні?

На громадські слухання з"явилося 248 мешканців села. Підчас виступів майже всі присутні крім голови села Богдана Петра Ференца виступили проти спорудження малих ГЕС.

 

Вражав виступ голови Рахівської РДА п.Д.Андріюка який фактично визнав, що якщо не побудувавши малі ГЕС в Богдані то ще довго не зніметься проблема напруги в електромережі в якій є 160 Вольт адже повинно бути 220вольт. Невже Позиція голови Рахівського РДА п. Д.Андріюка який отримує заробітну плату від сплати податків нами відстоювати позицію вже приватної структури Закарпаттяобленерго а не порушувати питання на рівні області що приватна структура Закарпаттяобленерго не виконує свої інвестиційні зобов'язання і подає громадянам електроенергію 160вольт замість 220ти .

Особливу увагу громадськість села приділила тому коли представники екологічного порятунку Закарпатття виступили і розповіли що насправді являється малі ГЕС і їх наслідки. Після чого, голова села П.Ференц боячись, що жителі проголосують проти спорудження малих ГЕС просто відмовився класти на голосування пропозицію бути малим ГЕСам в с.Богдан чи ні і цинічно закрив громадські слухання. Таким чином, знехтував думкою громадcкості і відтермінував дану проблему для с.Богдан.

 Після чого громад кість почала активно обговорювати питання щодо збору підписів щодо проведення референдуму про висловлення недовіри голові с.Богдан Петру Ференцу.

Разом із-тим, всі подейкують, що за будівництвом малих ГЕС в Богданській долині стоїть вже колишній керівник Закарпаттяобленерго а теперішній народний депутат України Василь Ілліч Ковач.

http://www.trubyna.org.ua/novyny/meshkantsi-bohdana-vystupyly-proty-budivnytstva-hes/

 

 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар