ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

пʼятниця, 20 березня 2015 р.

У Мукачеві на річці Латориця збудують каскад з 4-х міні-ГЕС

17 березня 2015 року в малому залі Мукачівської міської ради відбулося засідання робочої групи під головуванням першого заступника міського голови Ернеста Нусера з обговорення питання будівництва каскаду з 4-х міні-ГЕС на річці Латориця в місті Мукачево потужністю 4 МВт.

У Мукачеві на річці Латориця збудують каскад з 4-х міні-ГЕС
У засіданні взяли участь представники виконкому, начальник управління міського господарства, керівник Державної служби надзвичайних ситуацій, начальник відділу комплексного проектування «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси та заступник начальника Мукачівського міжрайонного управління водних, керівник проектів ТОВ «Закарпатське енергетичне товариство» та головний інженер даного проекту.
Заступник начальника Мукачівського міжрайонного управління водних ресурсів І.Сивоус зауважив, що в проекті необхідно розробити заходи щодо забезпечення пропуску паводку 1% забезпеченості та на зимовий період з верхнього б’єфу запроектувати льодорізи. Будівництво на базі чотирьох гребель малих гідроелектростанцій дозволить повністю забезпечити місто Мукачево електроенергією для освітлення, опалення та потреб населення. Міні-ГЕС можуть вирішити актуальну для Закарпаття проблему повеней і маловоддя, регуляції стоку річок та збереження води.
За підсумками засідання члени робочої групи схвалили розробку проекту будівництва каскаду міні-ГЕС в м.Мукачево. Висновки робочої групи оформлені протокольним рішенням, яке буде винесено на розгляд сесії Мукачівської міської ради  26 березня 2015 року, повідомили в Мукачівському МУВГ.
http://zakarpattya.net.ua/News/137565-U-Mukachevi-na-richtsi-Latorytsia-zbuduiut-kaskad-z-4-kh-mini-HES

Немає коментарів:

Опублікувати коментар