ЗБЕРЕЖЕМО КАРПАТИ ВІД ЗАБУДОВИ ГЕСами! (КАМПАНІЯ ПРОТИ ГЕС В КАРПАТАХ)

середа, 7 лютого 2018 р.

На Тернопільщині активісти б’ють на сполох через будівництво ГЕС на Дністрі

На Тернопільщині активісти попередили владу щодо будівництва ГЕС на Дністрі. Наслідками можуть бути знищення річки, Дністровського каньйону та затоплення сіл.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці лідер тернопільського «Автомайдану» Ігор Василів.

«Укргідроенерго» будуватиме каскад ГЕС на річці, попри всі протести громад, попри всі застереження екологічних організацій і навіть попри звернення жителів Молдови, які теж відчують після зниження рівня Дністра брак питної води. Купа сіл на півдні Тернопільської області підуть під воду», – зазначає активіст.

Василів також закинув місцевій владі заангажованість щодо з’ясування ризиків такого будівництва.

«Після протестів громади проти знищення Дністра зробили в адміністрації комісію. Вона мала би детально вивчати всі ризики від будівництва ГЕС, дослухатися до думки мешканців області», – зауважує активіст, зазначаючи, що натомість влада займалася пропагандою ГЕС.

Нагадаємо, компанія «Укргідроенерго» представила проект будівництва на територіях Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей низки гідроелектростанцій на Дністрі.

Тернопільські активісти неодноразово влаштовували пікети з вимогою заборонити заплановане будівництво на річці.

Спорудження ГЕС, за словами активістів, загрожує руйнуванням природної та історико-культурної спадщини одного з семи природних чудес України – Дністровського каньйону. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/02/07/na_ternopilshchyni_aktyvisty_byut_na_spoloh_cherez_budivnytstvo_ges_na_1260599

Немає коментарів:

Опублікувати коментар